Efektivní web

Tvoříme a předěláváme webové stránky tak, aby byly vysoce efektivní a funkční.

Služby

Co nabízíme?

tvorba a úprava webových stránek
údržba a spravování webových stránek
hosting na vlastních serverech
• vektorová grafika, vytvoření loga, vizitek a jiných tiskovin
fotografování
• veškeré programování hardware, backendu, frontendu i mobilních aplikací

Jak pracujeme?

Ať už děláme jednoduchou úpravu webu, logo nebo komplexní aplikaci sestávající z mnoha vrstev, základní jednání s klientem probíhá podle následujícího scénáře. První dva kroky jsou zdarma a například při tvorbě webových stránek pracujeme takto:
1.
Analýza požadavků a potřeb.
Řekneme si, co přesně zákazník potřebuje, co je pro něj důležité a jaké jsou jeho priority. Vytvoříme co možná nejpřesnější zadání. Pokud již existují nějaké podklady, pak se s nimi seznámíme (například grafika, fotografie, existující webové stránky).
Celý krok trvá podle rozsahu minuty až hodinu a může probíhat osobně, telefonicky i elektronicky.
2.
Návrh řešení.
Klientovi vysvětlíme, jaké jsou technické možnosti realizace zadání. Navrhneme několik variant řešení, včetně cen a potřebného času. Popíšeme si, v čem se jednotlivé varianty liší, v čem jsou výhody i nevýhody. Doporučíme tu nejefektivnější možnost.
Nejčastěji zákazník dostane všechny tyto informace přehledně shrnuté do emailu do týdne, u loga nebo menších změn i podstatně dříve.
3.
Realizace.
Pokud se zákazník pro některé navrhované řešení rozhodne, domluvíme se na termínu realizace a zakázku implementujeme. Zajistíme všechny potřebné části vývoje, jako například kreslení wireframes, vymýšlení obsahu a textů, řazení a interaktivita, layout, tvorbu grafiky, fotografování, programování, testování, ale i nasazení webových stránek na hosting, následnou údržbu, atd. V průběhu řešení zákazníka informujeme o jednotlivých krocích a ihned řešíme připomínky.
Časová náročnost se velice liší podle složitosti, odhad trvání poskytujeme až po vytvoření zadání.
Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás: